Wersje językowe
Choose language

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej

Witraż religijny przede wszystkim kojarzy się z oknami świątyń, w których montowano kolorowe szkła we wzory. Kolorowe światło przenikało do wnętrz, dając niezwykły efekt świetlistego obrazu. Dzisiaj witraż religijny może mieć każdy, kto ceni sobie estetykę sztuki sakralnej, chce mieć wyjątkowe miejsce do modlitwy i refleksji. Witraż religijny ze sklepu Upominki Religijne to także znakomity produkt, który można podarować bliskiej osobie

Obrazy ceramiczne, witraż

Poniższa kategoria obrazów ceramicznych obejmuje reprodukcje religijnych witraży. Dzięki temu, że wykonane zostały one na oryginalnym podłożu – szkliwionej płycie ceramicznej, do złudzenia przypominają witraż ze szkła. Obrazy ceramiczne z wizerunkiem Jezusa Chrystusa oraz Matki Bożej odznaczają się wyjątkowym blaskiem, nasyconą kolorystyką oraz fotograficzną jakością. Do złudzenia przypominają znane witraże religijne, zdobiące wyjątkowe świątynie i miejsca kultu. Są oryginalnym produktem, który można powiesić na ścianie lub postawić w domu, świątyni, w pomieszczeniach parafialnych i kapliczkach.

Witraż religijny na prezent

Witraże religijne z wyjątkowego sklepi Upominki Religijne stanowią atrakcyjną ozdobę domowych oraz świątynnych wnętrz. Upominek religijny w tym stylu z całą pewnością zadowoli każdego obdarowanego. Każdy witraż religijny można podarować bliskiej osobie. Polecamy je na prezent z okazji narodzin dziecka, Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania. Można wręczyć go także parze młodej czy osobom, które obchodzą ważny jubileusz. Witraż religijny ozdobi też mieszkanie. Podjęta tematyka zapewnia wartość duchową, jak również sprzyja skupieniu podczas żarliwej modlitwy. Nie jest to więc jedynie dodatek do wnętrza, ale przedmiot, które ściśle nawiązuje do wiary i sposobu życia współczesnego Katolika. Warto podarować go więc osobie wierzącej i praktykującej swoją wiarę. Każdy witraż religijny może być opatrzony imienną dedykacją.

Gdzie powiesić witraż religijny?

Tradycyjne witraże religijne montowane były w oknach. W przypadku oferowanych witraży religijnych są to obrazy, które do złudzenia przypominają prawdziwe, okienne, kolorowe witraże. Dzięki temu można je zawiesić na ścianie w pokoju dziennym, w sypialni, w pokoju dziecka, wszędzie tam, gdzie jest miejsce na modlitwę w skupieniu i na refleksję. Kolorowy i estetyczny witraż religijny może mieć wybraną ramę: od skromnej, po bardzo zdobną. Wpasuje się on w wygląd pomieszczenia, w którym będzie wisiał lub stał na komodzie czy w witrynie domowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl